ברוכים הבאים ל-בייט טכנולוגיה
 

ארז מלכה
מנכ"ל

עמית כהן
מנהל מוצר

אנו נמצאים בעידן חדש, עידן שבו הכול נמצא ונעשה בצורה דיגיטלית, באמצעות המכשיר הסלולרי ובאמצעות מגוון פתרונות נוספים, בנוסף, המכשיר הסלולרי מרותק באופן קבוע למשתמשים והם עושים בו שימוש בו לצורב מגוון רחב של משימות. יחד עם זאת, ענף המזון המהיר מאופיין כתובעני, משימות התפעול בזמן לחץ רבות ויש חשיבות רבה לכל רגע בזמן העבודה. נוסיף לכך את הדרך הנוכחית להעברת מסרים ותקשורת עם לקוחות אשר אינה עולה בקנה אחד עם המציאות ועם העידן הטכנולוגי שבו אנו נמצאים. רשתות המזון הגדולות כבר הפנימו את הצורך והשקיעו מאמצים מרובים בפיתוח ובשיווק אפליקציה ומוצרים דיגיטליים נוספים שישרתו את לקוחות בית העסק. כיום, המשאבים הפיננסים יחד עם מחסור רב בזמן ובידע טכנולוגי אינם מאפשרים לבית עסק פרטי / רשת מזון קטנה-בינונית.


לכן, הקמנו את הפלטפורמה הייחודית אשר מקנה הזדמנות אמיתית  לכל בית עסק בין אם סניף בודד ובין אם רשת, להשתמש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר והמתאימה ביותר לענף. ובעצם אנו מציעים ומאפשרים לכל בית עסק הפועל בענף ליצור אפליקציה ממותגת בשם בית העסק, באמצעותה  הוא יעביר מסרים ללקוחות בית העסק, יקנה עבורם כלי ידידותי לביצוע הזמנות, יציע מבצעים והצעות שיווקיות בזמן אמת, וישפר באופן ניכר את התייעלות בית העסק יחד עם הגברת היקף המכירות.

 BiteTech פיתחה טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית המעניקה מענה דיגיטלי מקיף לענף המזון המהיר, כולל מבחר פתרונות ייחודיים המאפשרים בין היתר הפיכת כל תפריט לאפליקציית White Label מותאמת אישית, בקלות ובמהירות, קליטת הזמנות, והגברת היקף המכירות בהיקף ממוצע של כ-30% מהמחזור. החברה כבר פועלת כיום בשוק הישראלי ובארה"ב. 


Bite Tech נהנית משלל יתרונות על מתחריה, באמצעות כלים חכמים המאפשרים בין היתר מענה על צווארי הבקבוק המאפיינים את ענף המזון המהיר: קליטת הזמנות, קושי בחשיפת התפריט, אתגרי שיווק ודיוור להגדלת קהל הלקוחות, ובעיקר - העמקת המכירה והגדלת ההזמנות הנכנסות.
 

המערך כולל צוות איכותי העוסק בפיתוח, שירות לקוחות, יעוץ שיווק לקידום אפליקציות, ומעצבים גרפיים. המטרה שלנו היא להעניק מוצר טכנולוגי ברמה הגבוהה ביותר בשילוב עם צוות תמיכה ושירות איכותי ואדיב. מהנדסי התוכנה של החברה פועלים נמרצות ומשיקים "פיצ'רים" אשר ישדרגו את המערכת ובכך ישפרו את הערך עבור בעל העסק ולקוחותיו.

צוות הניהול מקצועי, חד, ובעל ניסיון רב. המוביל את החברה מהקמתה: ארז מלכה, בעל ניסיון רב והבנה עמוקה בענף המזון, בעל ידע וניסיון מוכח בניהול חברות, ובשנים האחרונות אף מנכ"ל בחברה לשיווק מוצרי מזון לענף, בוגר לימודי כלכלה וניהול B.A וM.B.A תואר שני במנהל עסקים, ועמית כהן מעצב UI/UX  ומפתח  Full Stack בעל ניסיון רב, אשר כבר רשם מספר פטנטים בתחום החומרה והתוכנה, עוסק בעיצוב מוצרים דיגטליים עבור החברות הגדולות במשק וכן מייעץ למיזמים שונים בתחום חווית המשתמש.לכן, הקמנו את הפלטפורמה הייחודית אשר מקנה הזדמנות אמיתית  לכל בית עסק בין אם סניף בודד ובין אם רשת, להשתמש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר והמתאימה ביותר לענף. ובעצם אנו מציעים ומאפשרים לכל בית עסק הפועל בענף ליצור אפליקציה ממותגת בשם בית העסק, באמצעותה  הוא יעביר מסרים ללקוחות בית העסק, יקנה עבורם כלי ידידותי לביצוע הזמנות, יציע מבצעים והצעות שיווקיות בזמן אמת, וישפר באופן ניכר את התייעלות בית העסק יחד עם הגברת היקף המכירות.